Bilgi Al
İleri Seviye SEO Eğitim Paketi
İleri Seviye SEO Eğitim Paketi, SEO temeline sahip olanların mevcut bilgilerini ve kullandıkları teknikleri geliştirmeleri amacıyla kurgulanmıştır.

Bu eğitim Clicks’us Digital tarafından düzenlenmektedir.

Toplam Kontenjan : 12

Başlangıç/Bitiş Tarihi

Eğitimin takvimi ön kayıtlar sonrasında belirlenecektir.

Ne kadar sürecek?

Eğitimin süresi ön kayıtlar sonrasında belirlenecektir.

Ne kadar ödeyeceğim?

Fiyat Sorunuz

Neler Öğreneceğim?
 • İleri Seviye SEO Teknikleri
Eğitim İçeriği
Google Analytics ve SEO Performansı Ölçümleme
 • Google Analytics’i sadece web sitenize giren ziyaretçileri saymak için değil web sitenizin SEO performansını ölçümleyebilmek adına hedefler kurabilir, 404 sayfalarınızı keşfedebilir, koşullu alarmlar kurabilir, sayfa hızı değerlerinizi ölçümleyebilirsiniz.
Yandex Metrica ve Kullanıcı Deneyimi Ölçümleme
 • Yandex Metrica kullanarak web sitenize giren ziyaretçilerin ısı haritasını görebilir, ekran kayıtlarını inceleyebilirsiniz. Böylece ziyaretçilerin web siteniz üzerindeki deneyimini ölçümleyip değerlendirebilirsiniz.
Yardımcı SEO Araçları
 • SEO projesi yönetirken işlerin analizini ve takibini kolaylaştıracak yardımcı SEO araçları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.
Google’daki Bağlantılarınızı Yönetin
 • Değişmiş, silinmiş, güncellenmiş veya isteğiniz dışında dizine eklenmiş bağlantıları Google’dan kaldırabilir veya güncellendiğine dair Google’a sinyal gönderebilirsiniz.
Robots.txt Komutları İle Web Sitenizi Kontrol Altında Tutun
 • Robots.txt komutları ile web sitenizde oluşabilecek spam unsurların önüne geçebilir ve tarama bütçesi optimizasyonu çerçevesinde geliştirmeler yapabilirsiniz.
Doğru Sitemap Oluşturma ve Optimize Etme
 • Sitemap oluştururken dikkat etmeniz gereken durumları ve var olan site haritanızla ilgili optimizasyon süreçlerini en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.
İleri Seviye SERP Analizi
 • Google’da potansiyel ziyaretçilerinizin yaptığı sorgularda öne çıkan fırsatları keşfedip dijitaldeki rakiplerinizi ve potansiyeli olan anahtar kelimeleri analiz edebilirsiniz
İleri Seviye İçerik Analizi
 • Sayfalarınızın ve rakiplerinizin sayfalarını içerik bakımından analiz edebilir ve size en uygun içerik stratejisini belirleyebilirsiniz.
Çoklu Dil Versiyonu Olan Siteler İçin SEO
 • Çoklu dil versiyonu olan sitelerde ziyaretçilerin doğru sayfalara erişebilmesi için hreflang, canonical ve site haritası stratejilerinizi kendiniz planlayabilirsiniz.
Canonical Kurgusu
 • Yinelenen içeriğe sahip sayfalarınız varsa doğru bir canonical kurgusu ile duplicate content hatalarının önüne geçebilirsiniz.
UX ve SEO İlişkisi
 • Yandex Metrica ve Google Analytics gibi en temel web sitesi trafiği ölçümleme araçlarını kullanarak verileri yorumlayabilir Google Optimize ile A/B testleri yapabilirsiniz.
Google API İle Hızlı Index
 • Google API kullanarak sayfalarınızın Google dizinine daha hızlı eklenmesini ve dizindeki sayfaların daha hızlı güncellenmesini sağlayabilirsiniz.
Tarama Bütçesi (Crawl Budget) Optimizasyonu
 • Tarama bütçenizi optimize ederek Google örümceklerinin sitenizde daha fazla vakit geçirmesini, daha fazla sayfasını taramasını, iç link dolaşımının iyileştirilmesini ve daha hızlı indexlenmesini sağlayabilirsiniz.
Yapısal Veri Entegrasyonları
 • Google Search Gallery içerisinde bulunan yapısal verileri web sitenize entegre edebilir ve arama sonuçlarında diğer sitelerden daha farklı, daha dikkat çekici görünebilirsiniz.
Looker Studio
 • Looker Studio kullanarak SEO raporlarını ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilir, otomatize edebilir ve belirli periyotlarda ihtiyacınız olan etkili SEO raporlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.
Gereksinimler
 • Temel Seviye SEO Eğitimi
Açıklama

Clicks’us Akademi tarafından verilen sertifikalı İleri Seviye SEO Eğitim Paketi, SEO temeline sahip olanların mevcut bilgilerini ve kullandıkları teknikleri geliştirmeleri amacıyla kurgulanmıştır. 

SEO alanının kendini her zaman yenileyen bir dinamiğe sahip olması nedeniyle, uzmanlar bilgilerini tazelemeli ve kendilerini sürekli olarak geliştirmelidir. 

Clicks’us Digital ajans know-how’ını katılımcılarına kazandırmaya hedefleyen İleri Seviye SEO eğitimine katılarak kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
İleri Seviye SEO Eğitim Paketi

Bu eğitim Clicks’us Digital tarafından düzenlenmektedir.

Clicks’us Digital
Clicks’us Digital olarak 2016 yılında kurulduk. 360 derece hizmet anlayışını benimseyen bir dijital performans ajansı olarak ‘Kaybolma, görün!’ mottosuyla yola çıktık.

Eğitim hakkında bilgi almak için üye ol. Üye isen giriş yaparak başvurunu tamamla.

Üye Ol / Giriş Yap
İlginizi Çekebilecek Eğitimler
Credit Card Logos