Bilgi Al
İngilizce Pre-Intermediate Ön Orta) Seviyesi
Pre-Intermedieate Seviyesinde Gramer Eğitiminiz Yoğun Olarak Devam Ederken, Artık Edindiğiniz Bu Gramer Bilgilerini Daha Fazla Pratiğe Dökebilecek...

Bu eğitim Justenglish tarafından düzenlenmektedir.

Toplam Kontenjan : 16

Başlangıç/Bitiş Tarihi

Eğitimin takvimi ön kayıtlar sonrasında belirlenecektir.

Ne kadar sürecek?

16 Hafta / 160 Saat

Eğitim Günleri

Bu eğitimin günleri henüz belirlenmedi.

Ne kadar ödeyeceğim?

Fiyat Sorunuz

Eğitim İçeriği
En Yüksek Ders Saati(160 Ders Saatine Varan-1 Kur)
Konuşma Garantili Program
En İyi Uzman Yerli-Yabancı Kadro
Konuşma Sınıfları
Ücretsiz Ek Dersler
Ücretsiz 1-1 Destek Ders İmkanı
Ücretsiz İş İngilizcesi
ABD Just English'te Bir Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı da Sadece Just English’te.
Açıklama

Pre-Intermediate (Ön Orta Seviye) İçeriği Nedir?

Pre-Intermediate seviyesinde gramer eğitiminiz yoğun olarak devam ederken artık edindiğiniz bu gramer bilgilerini daha fazla pratiğe dökebileceksiniz. Basit diyaloglardan ziyade, başlangıçta oldukça zor olan hatta hiç anlayamadığınız cümleleri anlayabilecek, daha zengin ve uzun soluklu diyaloglar kurabilecek ve kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz.

Yine bu seviyede, işlenen konu doğrultusunda dinleme, konuşma ve yazma etkinlikleri ile edindiğiniz bilgi desteklenip kalıcı hale getirilmektedir. Yeni öğrendiğiniz kelimeler ile de kelime hazineniz zenginleşecektir. Ayrıca çokça yapılacak olan pratikler ile öğrenmiş olduğunuz kelimeler, cümle yapıları ve gramer bilgisi sürekli aktif tutulacaktır.


 

Pre-Intermediate (Ön Orta Seviye) Eğitimi Size Ne Kazandırır?

 

İngilizce temelinizi sağlamlaştırdığınız bu seviyeyi başarı ile bitirdiğiniz takdirde daha geniş bir kelime dağarcığına sahip olur, basit cümlelerin yanı sıra biraz daha zor cümle yapıları ile diyaloglar kurabilirsiniz. Telaffuz ve kelime bilgisi konusunda kendinizi geliştirip söylediklerinizin daha anlaşılır hale gelmesini sağlarsınız. Aynı zamanda dili kullanmadaki çekingenliğinizi üzerinizden atarak özgüveni daha yüksek bir dil kullanıcısı haline gelirsiniz.

Bu eğitim kariyerime nasıl katkı sağlayacak?

Genel İngilizcenin ikinci aşaması olan bu seviyede, başlangıç seviyesinde atmış olduğunuz temeli iyice sağlamlaştırır ve öğrendiğiniz dilin kalıcı hale gelmesinin inşasına başlarsınız. Bunu ise, İngilizcenin ana dilimizden bambaşka bir dil olduğunun bilincine vararak ve edindiğiniz bilgi ve tecrübeler sonucunda artık iki dili karşılaştırmayı bırakarak sağlarsınız.

Eğitim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
İngilizce Pre-Intermediate Ön Orta) Seviyesi

Bu eğitim Justenglish tarafından düzenlenmektedir.

Justenglish
Just English, Türkiye’deki yabancı dil eğitimi açığını fark edip bunu iyileştirmeyi kendisine amaç edinen, başarılarıyla ödülden ödüle koşan, öncü ve örnek bir eğitim kurumudur.

Eğitim hakkında bilgi almak için üye ol. Üye isen giriş yaparak başvurunu tamamla.

Üye Ol / Giriş Yap
İlginizi Çekebilecek Eğitimler
Credit Card Logos