Hakkımızda

İnternet çağında bilgiye erişimin kolaylaşması, bireylerin ve kurumların sürekli güncel kalma ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bireysel kariyer planlamaları ve kurumsal stratejiler, örgün öğrenim aşamasındaki kazanımlarımızın çok ötesinde, bizleri yeni konu ve alanlarda uzmanlaşmaya mecbur kılmaktadır.

Sürekli Eğitim diğer bir adıyla Yaşam Boyu Eğitim zamanın gerisinde kalmak istemeyen tüm bireyler için vazgeçilmez bir eylem haline gelmiştir.

SürekliEğitim.com bireylerin ve kurumların ihtiyaç duydukları eğitime mümkün olan en az zahmetle erişebilmelerini mümkün kılan bir pazar yeridir. Kullanıcılar ilgi duydukları alanlardaki eğitimleri listeleyerek farklı kurumlardaki eğitimleri karşılaştırabilir, bütçe, mekan ve zaman gibi bir çok farklı katmanda bireysel veya kurumsal eğitimler hakkında bilgi sahibi olabilirler. SürekliEğitim.com platformunda yer alan bütün eğitim kurumları ve eğitimler titizlikle seçilerek, akademik ve profesyonel düzeyde desteklenmektedir.

Öte yandan platformumuz eğitim kurumlarının hedef kitlelerine doğrudan ve odaklı bir şekilde erişebilmelerini mümkün kılarken, detaylı yönetim panelimiz sayesinde mikro ölçekli müşteri ilişkileri yönetimini (Mikro CRM) sağlamaktadırlar. SürekliEğitim.com Türkiye’deki tüm Sürekli Eğitim Merkezlerini ve kaliteli eğitim içeriği sunan kurumları tek bir platformda bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Credit Card Logos