Bilgi Al
Temel Seviye Vergi
Temel Vergi Eğitimi, her meslekten ve her öğrenim seviyesinden kişilerin öğrenmesi gereken temel düzeydeki vergi bilgilerini öğretmeyi amaçlayan eğitim programıdır.

Bu eğitim PwC tarafından düzenlenmektedir.

Toplam Kontenjan : 20

Eğitim başlangıç tarihi geçmiştir.

Başlangıç/Bitiş Tarihi

30.05.2023

30.05.2023

Ne kadar sürecek?

1 Hafta / 9 Saat

Eğitim Günleri

Eğitim Günleri
  • Gün Saat
  • Cumartesi 09:30-17:00
  • Pazar 09:30-17:00

Ne kadar ödeyeceğim?

4.200 TL

Eğitim İçeriği
Genel Olarak Gelir Vergisi Kanunu
Genel Olarak Kurumlar Vergisi Kanunu
Genel Olarak Katma Değer Vergisi Kanunu
Genel Olarak Damga Vergisi Kanunu
Açıklama

Şirketlerin muhasebe, finans bölümlerinde çalışmakta olan ve temel vergi uygulamaları üzerine bilgi ve tecrübelerini artırmak isteyen çalışanlar için toplamda 1.5 gün süren bu eğitim programımızın faydalı olacağına inanmaktayız. Aynı zamanda eğitimimizde temel seviye çalışanlar hedeflendiğinden, diğer departmanlarda çalışıp, vergi konularına ilgi duyan çalışanlara da katkı sağlayacaktır.

Bu eğitim kariyerime nasıl katkı sağlayacak?

Bir iş yerinde verimliliğin ve kalitenin arttırılması çalışanların bütünü görebilme ve yorumlayabilme kabiliyeti, işi anlayarak yapmaları ve sahiplenmeleriyle mümkündür. Günlük iş yoğunluğunda çalışanların kendi işleri haricindeki uygulamaları ve gelişmeleri takip edebilmeleri zor olabilmektedir. Bu eğitimle amaçlanan çalışanların operasyonun vergi uygulamaları açısından bütününü görebilmeleri, bilgilerini tazelemeleri ve kendilerini geliştirmeleridir

Eğitim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
Temel Seviye Vergi

Bu eğitim PwC tarafından düzenlenmektedir.

PwC
Mesleki eğitim alanında 1993 yılından beri faaliyet gösteren PricewaterhouseCoopers olarak, Ekim 2009 itibariyle mesleki eğitim ve gelişim konularında faaliyet göstermek üzere PwC Business School'u kurmuş bulunuyoruz.

Eğitimin başlama tarihi geçmiştir. En yakın zamanda yeni eğitim planlaması yapılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Eğitimler
Credit Card Logos