BlueMark Academy
Bilgi güçtür. Bilgi ve tecrübe, en büyük güçtür.

BlueMark Academy, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’ de de bilişim konusunda bilgili, tecrübeli ve yetkin bir toplum oluşumuna katkıda bulunmak ve çalışanları geleceğin dünyasına hazırlamak misyonuyla kurulmuştur.

Büyük bir enerji ve motivasyonla çıktığımız bu yolda yine aynı heyecanla, dünya standartlarında eğitimler vermeye, işinizde ve kariyerinizde sizlere katma değer yaratmaya devam etmekteyiz. Dünyada ve Türkiye’ de oluşan değişimleri ve yenilikleri yakından takip ederek, sizleri geleceğin dünyasına hazırlamaktayız. Yenilikçi ve güncel eğitimleriyle “Bilgi ve Tecrübenin Gücü” nü sizlerle paylaşmaktan, Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin eğitim iş ortağı olmaktan gururluyuz, mutluyuz.

Onlıne-Canlı Sınıf Eğitimleri
Hem saha hem de eğitmenlik tecrübesine sahip, yurt içi ve yurt dışından alanlarında sertifikalı danışmanlarımız ile eğitim kataloğumuzda bulunan tüm eğitimleri uygulamalı, orijinal lab ortamlarında canlı sınıf olarak gerçekleştirmekteyiz. Sadece kapalı grup eğitimlerimizle değil aynı zamanda yurtdışındaki iş ortaklarımızla beraber açtığımız sayısız açık sınıf eğitimlerimizle de her zaman yanınızdayız.

Uluslararası Onaylı Sertifikalar
Uluslararası geçerli sertifika sınavlarına hazırlanmak için gerekli tüm eğitimleri kurumunuza özel planlamaktayız. Sertifikasyon sınav sürecinde de Operasyon ekibimiz her zaman yanınızda.

Video Eğitimler
BlueMark Academy sınıf-online eğitimlerin yanısıra video’lu eğitimler ile de şirketlere özel çözümler sunmakta uygulamalı eğitim videoları hazırlamaktadır. En büyük referanslarımızdan biri Turkcell Geleceği Yazanlar sitesinde yayınlanmakta olan Uçtan Uca Veri Bilimi ve Uygulamalı Makine Öğrenimi eğitim programlarıdır. 60 saatten fazla bir çalışmayı içeren bu alanda Türkiye'nin en başarılı ve kapsamlı projesidir. Onbinlerce kişinin bu platform üzerinden eğitim alıp sertifikalı olarak bilişim sektöründe yer almalarına katkıda bulunmanın gururunu yaşamaktayız.

Eğitim İhtiyaç Analizi
BlueMark Academy; eğitim ihtiyaç analizi çalışmalarında da uzman kadrosu ile sizlere destek sağlamaktadır. Çalışanlarınızın mevcut bilişim bilgi ve becerileri saptanmakta, iş pozisyonları ve görevleri dikkate alınarak her biri için ihtiyaçlarına göre ayrı bir eğitim planlanmaktadır.

Teknoloji İş Ortaklarımız
BlueMark Academy, Teknoloji iş ortaklarının desteğiyle sizlere Docker, Kubernetes, Openshift, Büyük Veri, Yapay Zeka, Dijitalizasyon, Siber Güvenlik, PostgreSQL, MongoDB, Java, .Net, Proje Yönetimi, Scrum, İş Analizi... gibi bir çok konuda, özel ve güncel eğitim içerikleriyle dünya standartlarında eğitimler vermektedir.

Credit Card Logos