Justenglish
Just English Dil Okulları

Just English, Türkiye’deki yabancı dil eğitimi açığını fark edip bunu iyileştirmeyi kendisine amaç edinen, başarılarıyla ödülden ödüle koşan, öncü ve örnek bir eğitim kurumudur.

İlk şubesini 2005 yılında Kadıköy Halitağa’da açan Just English, deneyimli ve alanında uzman yerli-yabancı eğitimci kadrosu ile yabancı dil öğretimine yepyeni bir anlayış getirmiştir. 2006 yılında daha fazla öğrenciye kaliteli hizmet vermek için şu an genel merkezin de içinde bulunduğu Kadıköy-Caferağa’daki 1.000 m²’lik 5 katlı binasına taşınmıştır. 

Just English’in Kadıköy’de açılmasıyla başlayan yabancı dil eğitim ve öğretim hizmetleri, her geçen gün gelişip büyüyerek bir “Eğitim Kurumları Zinciri” halini almış ve başarılarla adından oldukça sık söz ettirmeye başlamıştır. Öğrencilerden gelen yoğun istek üzerine Avrupa Yakası’ndaki ilk şubesini Beşiktaş’ta açmıştır. Just English “Kaliteli eğitim almak herkesin hakkıdır, öğrencilerimiz bize gelemiyorlarsa biz onların bulunduğu yere gideriz.” düşüncesiyle yola çıkmış ve İstanbul dışındaki ilk şubesini Bursa’da açmıştır.

 Bursa’nın ardından Şirinevler-Ataköy, Mecidiyeköy, Beylikdüzü, Pendik, İzmir-Karşıyaka, Bakırköy, İzmir-Alsancak, Kocaeli-İzmit ve Ankara-Kızılay’da şubeler açarak kaliteli eğitim almak isteyen öğrencilerin talebi karşılanmıştır.

Credit Card Logos