Bilgi Al
C# Eğitimi
Bilişim sektöründe yer almayı hedefleyen öğrenci ve mezunlar, bu dilde kendisini geliştirip uzmanlaşmak isteyen ve kariyerini bilişim sektöründe ilerletmek isteyenlerin tercih edebileceği bu eğitimde, katılımcılara .Net 4.6 teknolojisi ile C# diline giriş yaparak temel ilkelerin öğretilmesi amaçlanmıştır.

Bu eğitim Wissen tarafından düzenlenmektedir.

Toplam Kontenjan : 25

Başlangıç/Bitiş Tarihi

Eğitimin takvimi ön kayıtlar sonrasında belirlenecektir.

Ne kadar sürecek?

2 Hafta / 108 Saat

Eğitim Günleri

Bu eğitimin günleri henüz belirlenmedi.

Ne kadar ödeyeceğim?

Fiyat Sorunuz

Neler Öğreneceğim?
  • C#
  • .NET
Eğitim İçeriği
Windows Uygulamalarla C# Programlamaya Giriş
C# Yazım Kuralları
C# Dili Temelleri
C# ile OOP
.NET Framework Konseptleri
Generic Collection Kavramı
MSSQL Sunucu Temelleri
Tablolar ve Veri Türleri Oluşturma
Tetikleyiciler ve İşlemler
Veritabanı Performansı
Entity Framwork DB First Giriş
Linq ve Lambda Expression ile Veritabanı Sorgulama
Gereksinimler
  • Temel bilgisayar kullanım becerileri gereklidir.
Açıklama

Bilişim  sektöründe yer almayı hedefleyen öğrenci ve mezunlar, bu dilde kendisini geliştirip uzmanlaşmak isteyen ve kariyerini bilişim sektöründe ilerletmek isteyenlerin tercih edebileceği bu eğitimde, katılımcılara .Net 4.6 teknolojisi ile C# diline giriş yaparak temel ilkelerin öğretilmesi amaçlanmıştır. 
Bu eğitim ile katılımcılar modüler programlamanın alt yapısını oluşturan Nesne Yönelimli Programlama (OOP) ile birlikte windows ortamında çalışan uygulamalar yaparak Microsoft Visual Studio ile yazılım geliştirici olma yolunda ilk adımı atarlar.

C# nedir sorusuna gelirsek; Microsoft tarafından Visual Studio.Net ile birlikte geliştirilen, bu platformun tüm özelliklerinden yararlanmanızı sağlayan nesne tabanlı bir programlama dilidir. Öğrenilmesi  kolay, esnek, güvenli, çok yönlü ve modern bir yapıya sahiptir. C# ile birbirinden farklı yazılım programları kolayca kodlanabilmektedir.

Günümüzde yazılım uygulamaları veritabanından bağımsız düşünülemez. Bu eğitim ile Microsoft'un veritabanı yönetimi için geliştirmiş olduğu Microsoft Sql Server Management Studio ile veritabanı yönetiminin incelikleri öğretilir. Program sonunda veritabanı ile entegre işlemler yapabilen ve windows ortamında çalışan uygulamalar geliştirebilirsiniz.

Hangi Belgeyi Alacağım?

• Katılım Sertifikası

• Başarı Sertifikası (Başarı derecesinde mezun olan adaylar için Başarı Sertifikası verilmektedir.)

• Uluslarası Vendor Sertifikası (Bu alandaki yetkinliğinizi uluslararası sertifikalarla belgelemek için yetkili sınav merkezlerinde sınava katılabilirsiniz. Böylece uluslararası geçerli sertifika sahibi olabilirsiniz.)

Bu eğitim kariyerime nasıl katkı sağlayacak?

• Bağımsız danışman (free-lance) olarak çalışabilirler,
• Firmaların bilgi işlem departmanlarında, Microsoft, Cisco, HP, IBM gibi uluslararası üreticilerde veya iş ortaklarında, Kurumsal firmaların en değerli verilerinin saklandığı veri tabanı yönetim sistemi departmanlarında,
• Sektör bağımsız olarak tüm orta ve büyük işletmelerde, yazılım firmalarında, internet servis sağlayıcılarında görev alabilir ve deneyimleri arttıkça bilgi işlem yöneticiliğine kadar yükselebilirler.
• Unvan olarak;

- Yazılım Uzmanı, Yazılım Geliştirici, Yazılım Mimarı, .Net Yazılım Uzmanı

-  Veritabanı Yöneticisi, Veritabanı Uzmanı, Raporlama Uzmanı, Bilgi İşlem Yöneticisi

Eğitim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
C# Eğitimi

Bu eğitim Wissen tarafından düzenlenmektedir.

Wissen
Wissen, Türkiye’nin en önemli eğitim kurumlarından olan Bahçeşehir Üniversitesi’ne bilgi teknolojileri ile ilgili sektörel eğitim programlarında içerik olarak danışmanlık veren bir kurumdur.

Eğitim hakkında bilgi almak için üye ol. Üye isen giriş yaparak başvurunu tamamla.

Üye Ol / Giriş Yap
İlginizi Çekebilecek Eğitimler
Credit Card Logos