online Eğitimleri

Tüm Filtreleri Temizle

7 Eğitim

Temel Seviye Vergi
4.200 TL
Temel Vergi Eğitimi, her meslekten ve her öğrenim seviyesinden kişilerin öğrenmesi gereken temel düzeydeki vergi bilgilerini öğretmeyi amaçlayan eğitim programıdır.
Kapsamlı Uluslararası Finansal Raporlama Standartları / Türkiye Muhasebe Standartları
7.080 TL
"Türkiye Muhasebe Standartları" (TMS), Türkiye'de işletmelerin finansal raporlama süreçlerinde uymaları gereken standartları belirleyen bir dizi kurallar bütünüdür.
İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Eğitimi
nsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programına katılanlar eğitim sonrasında özellikle insan kaynakları yönetimi biriminin kurulmasında veya yeniden yapılanmasında yer alabileceklerdir.
Adobe Illustrator Giriş
Adobe Illustrator, Adobe firmasının geliştirdiği vektörel tabanlı bir grafik tasarım programıdır. Gelişmiş vektörel çizim imkanı sağlayan özellikleri ile öne çıkan Illustrator, aynı zamanda dünyada profesyoneller tarafından en çok kullanılan tasarım programlarından biridir.
Oyun Terapisi Sertifika Programı
Oyun Terapisi Sertifika Programı, oyun terapisi konusunda profesyonel çalışmalar yürütmek isteyenler için geliştirilmiştir.
Gelişmiş Liderlik Becerileri ve Teknikleri
Liderlerin temel özellikleri ve davranışları nelerdir? Kariyeriniz boyunca bu özellikler ve davranışlar nasıl geliştirilir?
Liderlik Becerileri ve Teknikleri
Liderlerin temel özellikleri ve davranışları nelerdir? Kariyeriniz boyunca bu özellikler ve davranışlar nasıl geliştirilir?
Credit Card Logos